İletişim

İnternetten Online Tasarım ve Mobilya Sunum Yazılımı

Günümüzde,gelişen internet teknolojisi ile birlikte tüm bu gelişime ayak uydurmalarının kaçınılmaz bir zorunluluk haline geldiği kesin.Ürünlerin internet üzerinden pazarlamasında firmalar bir çok farklı yöntem deniyor ve bu çalışmaların sonunda da çok yakın bir gelecekte her ihtiyacımızı internetten karşılayabilecek alt yapıya kavuşacağız.İş böyle olunca mobilya sektöründe de internet ve bilgisayar destekli satış ve pazarlama konularında devrim yaşandı.

Ürünlerin müşteri sunumlarında artık birçok mobilya firması bilgisayar desteği kullanarak farklı yöntemlerle müşterilerine özel projeler hazırlayabiliyor.

Mobilya sektörü için bu bahsedilen doğru yöntem ne olabilir ? Gün geçtikçe bilinçlenen tüketiciler karşısında nasıl bir yol izlenmeli? Dinosar firmasının piyasaya yeni çıkardığı e-dekor programı belkide bu sorularımızın cevabı olabilir.E-dekor kullanıcılara,hayallerindeki mekanları sizin ürünlerinizle 3 boyutlu olarak,çok kolay bir şekilde oluşturabilme olanağı sağlıyor.En önemli nokta; bunu da internete bağlı herhangi bir bilgisayardan kolaylıkla yapabilmeleri.

    

Bir düşünelim.Müşterinin kendi emeği olacak ve hayal ettiği mekanlarda hep siz olacaksınız.Ayrıca internet bağlantısı olan herkese bu ayrıcalığı sunacaksınız.Artık müşterileriniz ürünlerinizin kendi mekanlarında nasıl gözükeceğini hayal etmek zorunda kalmayacak ve onları 3 boyutlu olarak somutlaştırabilecek.Bu sayede internette online olarak firmanızın kalitesini ve konseptini müşterilerinize sunabileceksiniz.

Böyle bir sisteme sahip olmak demek aynı zamanda büyük bir sanal mağaza sahibi olmakla aynı anlama gelmektedir.Bilindiği gibi görsel 3 boyutlu bir katalog,basılmış kataloglardan daha etkili olacaktır.Ürün sınırı yok, her türlü ürünü son kullanıcıya,onların görmek istedikleri şekilde ulaştırabilirsiniz.

Müşteriler sizin belirlediğiniz sınırlar çerçevesinde modüllerin boyutları ve renkleriyle oynayabilirler,bu sayede onlara kendi mekanları için en uygun mobilyayı seçme olanağı sağlamış olacaksınız.Diğer yazılımlardan farklı olarak programın internet üzerinden çalışması onu çok çekici bir satış ve iletişim aracına dönüştürüyor.Bu sayede her türlü ürünü hedef kitleye istenilen profesyonelikle ulaştırabilmek kolaylaşıyor ve büyük bir reklam yükü de sırtınızdan kalkıyor.Bu sistemde müşteriler,belirlediği mobilyaların fiyat teklifi anında görüp firmaya online siparil verebilirler.Online sipariş sistemine gelen bilgiler çok farklı şekilde yorumlanarak üretim bilgilerinin oluşturulmasını da sağlayabilir.

-Müşteri web sayfanıza girer

-Kendi ölçüsünde oda oluşturur duvar rengi,parke rengi ve perde rengini değiştirir.

-Satın almak istediği mobilyayı seçer.

-Mobilyayı odasına 3 boyutlu ve nasıl yerleştireceğine karar verir.

-Müşteri beğendiği ürünün tüm kumaş ve renk alternatifleriyle görebilir,hangi rengi seçmesi gerektiğine kolayca karar verebilir.

-Müşteri odadaki ürünlerin fiyatlarını inceler ve sistem otomatik olarak fiyat teklifini hazırlar.

-Müşteri ürünleri sepete ekler ve satın alır.

  

Avrupada WT WONEN,FRİTZ HANSEN,GİSPEN ve KEVLOX gibi firmalar bu sistemi aktif olarak kullanmaktadır.Programın internet üzerinden nasıl çalıştığını görmek için www.dinosar.com.tr adresinden online demoları inceleyebilirsiniz.

E-dekor Programının Avantajları

-Kolay kullanım

-İnternet üzerinden 3 boyutlu kütüphane kullanım

-İnternet üzerinden müşteri proje teklifi

-İnternet üzerinden sipariş

-Tamamen her şeyiyle size özel bir program.Nasıl görünmesi gerektiğine siz karar verin.

Dinosar e-dekor uygulaması için lütfen tıklayınız (internet explorer 5 ve üzerinde kullanılabilir)