İletişim

FİRESİZ KESİM OPTİMİZASYONU

Firesiz Kesim Optimizasyonu programı Mobilya imalatı yapan kuruluşların ihtiyaçıları göz önüne alınarak hazırlanmış bir yazılımdır.Firesiz II, imalatı yapılacak mobilyanın parça kalınlıklarını, ölçüleri, suyunu-sokrasını, kullanılacak makinanı bıçak özelliklerini dikkate alarak stokta bulunan plakalardan gerekli olanları seçer ve bunların en optimal (minimum fire ile) şekilde otomatik yerleşimini sağlar.Ayrıca kullanılacak kenar bandı ve aksesuar için stoğu tutabilirsiniz.Firesiz II mobilya imalatında tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren firesiz kesim programı ve kesim optimizasyon aracıdır.

Parça kesim ekranı

Kolay Kullanım

Stok takip ekranı

Firesiz II kesim işlemini bitirdikten sonra kalan kullanılabilir fireleri daha sonraki imalatlarda kullanmak üzere otomatik olarak stoğa ilave edecektir ve stokda bulunan malzemelerin parasal değerini de gösterecektir.

Stok Takip

Güncel stoğunuzu kolaylıkla takip edebilirsiniz. Kalan kullanılabilir fireler ve parasal değerleri güncel olarak izlenebilmektedir.

Aksesuar ve Kenar bandı stoğu

Plaka stoklarının yanında aksesuar ve kenar bandı stoklarını güncel olarak takip edebilirsiniz.

Arkesim programından otomatik kesim listesi alabilme

Arcondan gelen bilgiler doğrultusunda Arkesim Programında hazırlanan kesim listesini otomatik olarak alabilir.Sunumu yapılan projenin kesim optimizasyonunuda bu sayede kolaylıkla yapılabilmektedir.

İmos Programından Otomatik Kesim listesi alabilme

İmos programında hazırlanan detaylı projenin kesim listelerinde otomatik olarak firesiz II programına gönderebilmektedir.

Makine Entegrasyonu

Firesiz II bilgisayar kontrollü her türlü Ebatlama makinesine doğrudan bağlanabilmektedir. Operatörün hata yapmasını engelleyerek, merkezi kontrol sağlar.

Excelden Veri Aktarımı

Excel programında daha önceden hazırlanan kesim listelerini tekrar elle girmeye gerek kalmadan alabilir.