İletişim


Referanslarımız

Beraber çalışma ayrıcalığına sahip olduğumuz kurumlardan bazıları:


TASARIMDAN ÜRETİME KOMPLE ÇÖZÜMLER

tasarimdan uretime komple cozümler

İSTİKBAL-REGİNA

dinosar-istikbal-reginaarcon-istikbal-render1arcon-istikbal-render2

Türkiye çapında tüm bayilerinde Arcon programı kullanılarak müşterilerine 3 boyutlu mutfak,banyo ve raydolap projeleri hazırlamaktadırlar.Projeler online sipariş olarak merkeze gönderilmektedir.Ayrıca sistem baan erp sistemiyle entegre edilmiş ve siparişin bayiden online gelmesiyle birlikte üretim sistemine dahil edilmiştir.

VANUCCI MUTFAK BANYO

dinosar-vanuccidinosar-vanucci-render

Vanucci firmasında tasarımdan üretime komple bir entegrasyon sistemi bulunmaktadır.Merkez ve bayilerde müşterilere daha iyi hizmet verebilmek için tüm projeler Arcon programında çizilmektedir ve online olarak merkeze gönderilmektedir.Sistem içerisinde üretim entegrasyonu ve dinamik kodlama fonksiyonları olduğu için bayiden gelen projeyle ilgili tüm malzeme ihtiyaç planları,iş emileri,depo çıktı fişleri,parça barkodları ve üretimle ilgili tüm raporlar parametrik bir şekilde otomatik olarak oluşturulmaktadır.

BELLONA MOBİLYA

bellona-edekor

Bellona, ev modasında 3.boyut projesiyle tüm ürünlerinin internet üzerinden son kullanıcılara 3 boyutlu olarak ulaşmasını sağlamıştır.İnternet kullanıcıları kolaylıkla sistem içerisinde kendi mekanlarını oluşturabilir ve  tüm Bellona ürünleriyle mekanlarını tefriş edebilirler.

ipek-mobilya-3devim

İPEK MOBİLYA

İpek mobilya,tüm internet kullanıcıları için online 3 boyutlu projelendirme imkanı sağlamıştır.Kullanıcılar internet üzerinden tüm İpek mobilya ürünleriyle kendi mekanlarını kolaylıkla yaratabilmektedirler.3D evim projesi kapsamında uygulama tüm internet kullanıcıları için ücretsiz kullanım sağlamaktadır.

ÇİLEK GENÇ ODASI

arcon-cilek-genc-odasi

Merkez ve tüm bayilerinde müşterilerine daha iyi hizmet vermek ve satış performansını yükseltmek amacıyla Çilek Ürünleriyle hızlı projelendirme ve sunum yapmaktadır.

DOĞTAŞ MOBİLYA

arcon-dogtas-render

Arcon programında Doğtaş ürünlerini müşteri mekanına uygulama yaparak hazırladığı projelerle müşteri memnuniyeti ve takdirini kazanmıştır.Merkez ve bayilerde projelendirme aşamasında Arcon programı kullanılmaktadır.

KOÇTAŞ

arcon-koctas-dinosar

Müşterilerine hem satış öncesi mutfak,banyo alanında proje hizmeti vermekte,hem de açılacak mağaza projelerinde Arcon programını tüm showroomlarında kullanmaktadır.

DİNOSAR-NOVA REKLAM İŞBİRLİĞİ

General Motors’un avrupa genelinde 8000 adetten fazla Opel bayiliğinin tasarımları ilk defa bir Türk firması tarafından yenileniyor.Nova reklam,bu büyük projede,Dinosar Bilgisayarla iş birliği yaparak Avrupa çapındaki tüm GM proje işlerinde Arcon Open programını kullanıyor.

DOMSAN MUTFAK

dinosar-domsan-mutfakdomsan-render1domsan-render2

Domsan merkez ve bayi yapısı içerisinde Arcon Programını müşteri sunum amaçlı kullanılmaktadır.Ayrıca Gusto Erp projelerin üretimin son aşamasına kadar gitmesinide sağlamaktadırlar.

EURODECOR

dinosar-eurodecor

Arcon programını Gusto Erp entegrasyonu ile tüm bayilerinde ve merkezde kullanmaktadırlar.Bayilerin müşteri sunumları Arcon programıyla yapılmaktadır,Eurodecor ürünleriyle kolaylıkla 3 boyutlu projeler hazırlayarak müşterilerine tüm ürün alternatiflerini kolaylıkla sunmaktaıdırlar.